Świetlica Kreatywna: Domowy Pamiętnik

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, takie jak malowanie na wodzie, tworzenie domowego pamiętnika, animacja poklatkowa czy upcykling? Może zainteresuje Cię dialog międzykulturowy, dramo-terapia lub czytanie w pryzmacie? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi?
Przybywaj!


Świetlica Kreatywna to projekt, którego ideą jest integracja ze sztuką i ludźmi.Artyści z różnych dziedzin, w trakcie warsztatów podzielą się swoją pasją, a uczestnicy będą mieli możliwość odkrycia i rozwinięcia swojej kreatywności.


Cokolwiek zadecydujesz zapraszamy do Plamy już od września!


Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Warsztaty są integracyjne, międzypokoleniowe i otwarte dla każdego, kto ma ochotę na kreatywną przygodę.


Zapisy na warsztaty drogą mailową: plama@gak.gda.pl
(w tytule rodzaj warsztatów i data)
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Każdy warsztat trwa ok. 2 godz.


Wszystkie warsztaty są bezpłatne!


________________________________________


30.09. 2019, poniedziałek, godz. 17.30
Domowy pamiętnik


Uczestnicy: od lat 6 do 106
Prowadząca: Agnieszka Kurkowska


Zachęcam do wspólnego wykonania „DOMOWEGO pamiętnika”, który służyłby przechowywaniu wspomnień i pamiątek ważnych dla Twojego domu/ rodziny. Filcowe etui z tajemniczymi okienkami reprezentujące dom marzeń zawierałoby ważne pamiątki, być może umieszczane na tekturowych kartach. Taki „DOMOWY pamiętnik”, pamięta czym był/ jest dla nas dom i pomaga w trudnych sytuacjach tęsknoty i zagubienia.


Kiedy ?
30-09-2019, poniedziałek
Godzina
17:30 - 19:30
Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Warsztaty
Tagi warsztaty